MÖBLER / Bord / Salongsbord 8067197

nr 806 7197

Salongsbord

1800-tal, längd: 104, djup: 67, höjd: 64

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 4 februari 2013
kl 20:12:26